Pojďte si k nám hrát

Mateřské centrum Most, o.s.

Mateřské centrum Pojďte si k nám hrát

O NÁS

Mateřské centrum Pojďte si k nám hrát Most, o.s. bylo založeno v roce 2007 z podnětu mosteckých maminek a svou činnost postupně rozvíjí. Svým členkám a členům, návštěvnicím i návštěvníkům nabízí pravidelné i příležitostné aktivity určené především pro maminky na mateřské dovolené a maminky s malými dětmi do osmi let. Jeho činnost je ale otevřena i dalším rodinným příslušníkům – tatínkům, starším dětem, seniorům.
Současná činnost mateřského centra vychází z dlouholetých zkušeností jeho předsedkyně Ivany Lhotákové, která v roce 1999 založila první mateřské centrum v Mostě, za což mj. získala „Cenu města Mostu“. Práci v mateřských centrech se věnuje kontinuálně již třináct let, v současné době vykonává také funkci viceprezidentky Sítě mateřských center ČR. Na zajištění činnosti se podílejí samozřejmě i další dobrovolní spolupracovníci.
Rádi vás uvítáme na našich pravidelných programech, jednorázových i pobytových akcích a to jako účastníky i případně jako aktivní tvůrce činnosti mateřského centra.

 Copyright © 2013. All Rights Reserved.